fbpx

Bramy garażowe

Bramy garażowe Hörmann to ponad 80 lat doświadczeń i innowacyjnych rozwiązań. Bogata oferta bram pozwala na zastosowanie naszych produktów w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji montażowej. Dzięki szerokiej palecie kolorów i powierzchni mogą Państwo dopasować wygląd bramy garażowej do budynku zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej formie. Stwórzcie Państwo piękny dom dla swojego samochodu – postawcie na jakość bez kompromisów.

Bramy garażowe Hörmann

Bramy segmentowe

Garażowe bramy segmentowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania. Specjalna konstrukcja otwieranych pionowo bram zapewnia oszczędność miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkową zaletą jest możliwość instalacji w każdym otworze garażowym oraz nawet o 14 cm większe światło przejazdu w porównaniu do bram uchylnych. Wyjątkowo elastyczne, czterostronne uszczelnienie zapewnia wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych i ogranicza straty ciepła.

bramy uchylne

Garażowe bramy uchylne zapewniają trwałość i niezawodność działania oraz bezpieczeństwo obsługi. Szeroka oferta, która daje możliwość indywidualnego zaprojektowania wyglądu bramy oraz 80-letnie doświadczenie w produkcji zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo bramy uchylne firmy Hörmann wyposażone są w innowacyjne rozwiązania zabezpieczające m.in. przed podważeniem czy opadnięciem skrzydła bramy.

bramy rollmatic

Garażowe bramy rolowane oraz bramy podsufitowe RollMatic umożliwiają zachowanie maksymalnej ilości wolnej przestrzeni i zastosowanie niemal w każdym otworze garażowym. W komplecie z bramą rolowaną dostarczany jest łatwy w konserwacji i niezawodny napęd.

Brama podsufitowa sprawdzi się w garażach z bardzo niskim nadprożem, natomiast brama rolowana zalecana jest w sytuacji, gdy konieczne jest zachowanie wolnego miejsca pod sufitem.

boczne bramy segmentowe

Boczne bramy segmentowe są bardzo dobrym rozwiązaniem np. w garażach ze skośnym dachem, a przy tym nie ograniczają wysokości przejazdu. Płyta bramy została wykonana z paneli warstwowych o grubości 42 mm, wypełnionych pianką PU, co gwarantuje doskonałą izolacyjność cieplną i akustyczną. Możliwość częściowego otwarcia bramy ułatwia użytkownikom dostęp do garażu. Zaletwy w postaci cichej pracy bramy, elastyczne uszczelnienie i łatwy montaż sprawiają, że boczna brama segmentowa jest idealnym rozwiązaniem dla Państwa domu!

drzwi boczne do garażu

Drzwi boczne do garażu mają za zadanie umożliwienie swobodnego dostępu do niego bez otwierania bramy. Drzwi boczne idealne uzupełniają bramyę garażową, nie tylko z uwagi na użyteczność tego rozwiązania, ale także z powodów estetycznych. Firma Hörmann w swojej ofercie posiada drzwi boczne dopasowane do wyglądu niemal każdej wyprodukowanej przez siebie bramy garażowej.