fbpx

Okna i moskitiery

W ofercie posiadamy szeroki wybór okien firm Domel oraz Oknoplast. 

Domel

Oferta okien Domel składa się z okien „Innowacyjnych”, „Energooszczędnych”, „Standardowych” oraz drzwi tarasowych. Okna te skupiają się na wysokich właściwościach użytkowych oraz estetyce i bezpieczeństwu

Oknoplast

Oknoplast z kolei to okna serii Pixel, Prolux, Winergetic oraz Koncept. Okna Oknoplast to połączenie wysokich właściwości użytkowych oraz pionierskich rozwiązań w zakresie energooszczędności. Charakteryzują się także wysoką estetyką oraz bezpieczeństwem

 

Poza oknami w ofercie posiadamy także moskitiery.

Dostępne w różnych kolorach.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji bądź wyceny, skontaktuj się z nami.

Okna Domel

okna innowacyjne

Współczesne budownictwo to przede wszystkim rozwiązania produktowe, które dzięki nowoczesnym technologiom pozwalają oszczędzać energię oraz rozwiązania produktowe, które wpisują się w trend minimalistycznego designu. Minimalistyczna forma jest estetyczna, powściągliwa i stanowcza.

Zmiany w przepisach dotyczących warunków izolacyjności cieplnej przyczyniły się do wprowadzenia nowych energooszczędnych produktów spełniających rygorystyczne normy. Energooszczędne okna dzięki wielokomorowej konstrukcji, dodatkowym uszczelkom, ciepłym ramkom oraz zastosowaniu wypełnień piankowych wewnątrz profilu osiągają doskonałe parametry izolacyjności cieplnej. Minimalizują utratę ciepła z pomieszczeń, a co za tym idzie zmniejszają koszty ogrzewania.

okna energooszczędne

Okna energooszczędne posiadają rewelacyjne parametry izolacyjne, dzięki czemu minimalizują straty ciepła. Szczelność okien w dużym stopniu wpływa na zmniejszenie kosztów ogrzewania a co za tym idzie oszczędność pieniędzy.

Okna stosowane w budownictwie pasywnym minimalizują koszty ogrzewania, oświetlenia oraz klimatyzacji. Domy pasywne dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu energii pozwalają na utrzymanie komfortowej temperatury w mieszkaniu, bez konieczności ogrzewania lub chłodzenia niezależnie od pory roku.

okna standardowe

Już standardowe okna Domel posiadają 6-komorową budowę profili oraz wzmocnienia stalowe. Wszystkie standardowe systemy okienne występują w wersji z prostym skrzydłem (Classic) oraz w wersji z zaokrąglonym skrzydłem (Round).

Dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej oklein imitujących drewno oraz bardzo trwałej technologii acrylcolor. Wyposażone są w okucia Winkhaus activPilot Concept ze stalowymi zaczepami.

drzwi tarasowe

Nowoczesna architektura ustanawia nowe priorytety. Uwagę przykuwają nowo powstałe budynki efektowne architektonicznie. Oryginalności dodają duże przeszklenia, ciekawe kolory elewacji oraz niestandardowe kształty.

W nowoczesnym designie nie może zabraknąć drzwi tarasowych. To one otwierają mieszkanie na piękno przyrody. Drzwi tarasowe nadają uroku całemu budynkowi. Zacierają granicę pomiędzy przestrzenią zewnętrzną a wewnętrzną oraz zapewniają komfort użytkowania.

Okna Oknoplast

Termoizolacja

Okna Oknoplast to połączenie wysokich właściwości użytkowych oraz pionierskich rozwiązań w zakresie energooszczędności.

Estetyka

Okno powinno być ozdobą i decydować o klimacie wnętrza. Oknoplast kładzie nacisk na design, estetykę oraz precyzję wykonania, bo to detale wpływają na całość

Bezpieczeństwo

Gdy jesteś poza domem, nie musisz martwić się o swój dorobek i bezpieczeństwo bliskich. Okna Oknoplast należą do najbezpieczniejszych na rynku!

Trwałość i jakość

Okna Oknoplast notują znikomy odsetek reklamacji. Na każdy ich element dajemy kilkuletnią gwarancję, bo jesteśmy pewni ich jakości.

Moskitiery