fbpx

Farby zewnętrzne, tynki i mozaiki

Znajdziesz u nas szeroki wybór farb oraz tynków do ścian, różnych producentów oraz w najróżniejszych kolorach.

FARBY ZEWNĘTRZE – DO MALOWANIA ŚCIAN, OGRODZEŃ I DACHÓWEK

Farby do elewacji są dostępne w szerokiej palecie barw, w której z pewnością znajdziesz kolor odpowiedni dla Twojego gustu. W asortymencie farb fasadowych znajdują się także specjalne farby do betonu. Wykorzystasz je nie tylko do malowania zewnętrznych ścian domu, ale także ogrodzeń, elementów dachu i wielu innych konstrukcji znajdujących się w ogrodzie.

TYNKI ZEWNĘTRZNE I ELEWACYJNE

Tynki stworzone specjalnie z myślą o fasadach budynków charakteryzują się wysokim stopniem odporności na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Po nałożeniu szybko schną, nie zmywają się, a dzięki zwiększonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne na dłużej pozostają w niezmienionej formie. W naszym asortymencie możesz wybierać spośród tynków silikonowych oraz tynków akrylowych.

BAZY ELEWACYJNE

Jeśli nie zdecydowałeś jeszcze, jaki kolor będzie pasował do Twojego domu, ale chcesz zapewnić mu ochronę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, zagruntuj elewację za pomocą białej farby fasadowej. W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Ciebie bazy elewacyjne, dzięki którym Twój dom będzie prezentował się estetycznie przez długi czas.